رئال مادرید فنز - رئال مادرید 1-2 اتلتیکو مادرید/ Made By Perez!!

http://parsiup.com/upload/vzkv_m98e_76535123112563084082.gif
http://90tv3.ir/wp-content/uploads/2014/03/Untitled6.gif
نویسنده : آرش...مدیر
شماره پست : 243
تاریخ ارسال : یکشنبه 23 شهریور 1393
;
team2

 آنجلوتی باز هم به اتلتیکو باخت تا به آمار ضعیف سه امتیاز از سه بازی دست پیدا کند  و عملا از همین حالا آماده از دست دادن لالیگا شود.

رئال مادرید همچنان چوب افتضاحاتش در فصل نقل و انتقالات را می خورد. نقل و انتقالاتی وحشتناک که چنین روزهایی را قابل تصور می کرد. ژابی و دی ماریا، دو ستون رئال جدا شدند و به جایشان کروس و خامس به خدمت گرفته شدند. بازیکن دومی کلا توی باغ نیست. کریم بنزما، بازیکنی که فصل گذشته از عوامل اصلی از دست رفتن لالیگا با خراب کردن انواع و اقسام موقعیت ها بود، سه ماه تابستان بی رقیب بود و تازه باشگاه در آخرین روز فهمید که باید مهاجم بخرد!

مطمئنا آنجلوتی بی تقصیر نیست که اجازه چنین تغییراتی را صادر کرده است اما پرز باید هر چه زودتر آماده استعفا شود. اگر تیمی که دسیما را برده بود، به دشمنان قسم خورده رئال می سپردند هم این گونه آن را خراب نمی کرد که پرز یک تنه آن را به گند کشید!

رئال در مقابل اتلتیکو چوب همان چیزی را خورد که باید می خورد.بنزما، مهاجم محبوب پرز  در 15 دقیقه پایانی نیمه دوم فرصت های صد در صد گلزنی را یکی پس از دیگری از دست داد تا تلاش تیم را بر باد بدهد.اگر در چنین بازیهایی این موقعیت قرار است که خراب شود، چه زمانی پس باید از آنها استفاده کرد؟

روی گل اول اتلتیکو نمی شد آنجلوتی را مقصر دانست. وقتی یک تیم چندین و چند بار به یک شکل دروازه اش گشوده می شود، مربی کمترین تقصیر را دارد. رونالدو با تلاش شخصی خود گل تساوی را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. شاگردان کارلو پس از این صحنه موقعیت های زیادی برای گلزنی داشتند اما فرصت ها از دست رفت تا دو تیم با تساوی به رختکن بروند.

در نیمه دوم رئال کم رمق به نظر می رسید. رئال بدون ژابی و دی ماریا عملا هیچ موقعیتی نمی ساخت و خنثی بازی می کرد. ورود چیچاریتو و ایسکو به زمین نیز چیزی را عوض نکرد. در دقیقه 77 بالاخره به علت اهما لبازیکنان رئال این آردا توران بود که دروازه رئال را گشود. پس از گل ، اتلتیکو تقریبا تیم برتر میدان بود و شاگردان کارلو بازی را رها کرده بودند.

به هر صورت این تیمی است که پرز ساخته است. بازیکن محبوبش ، بنزما موقعیت ها را خراب می کند و رکورد جاودانه 2 گل در 19 بازی را ثبت می کند، خامس ، خرید جدیدش توی باغ نیست و جای خالی ژابی در تیمش حس می شود! او حالا می تواند کشورگشایی کند، از کشورهای گینه بیسائو و گواتمالا هم بازیکن بخرد تا شاید تجارت شرکتش در این کشورها رونق بگیرد. اما تیمی که اهداف ورزشی نداشته باشد، همان بهتر که موفق نشود.

پیوند خورده با : اخبار , اخبار بازیکنان ,
برچسب زده شده با :
رئال مارید اتلیکو مادرید


قوانین ارسال نظر
در زمینه‌ی انتشار نظرات ، رعایت چند مورد ضروری است :
1 - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
3 - مدیریت " وبلاگ خبری رئال مادرید " مجاز است نظرات تبلیغاتی را بدون ذکر دلیل حذف نماید .
4 - نظرات حاوی درخواست تبادل لینک و بنر و سوالات شخصی پاسخ داده نمی شود .
5 - نظرات حاوی مطالب کذب ، توهین یا بی‌ احترامی به هواداران و بازیکنان باشد منتشر نمی شود .
6 - نظرات پس از تأیید مدیر کل منتشر می‌شود.
ارسال نظر